Курс БКО Юни-Юли 2011

Българско каяк общество

Moderator: vandobrev

User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Курс БКО Юни-Юли 2011

Post by manev »

Който няма с какво да пътува да се появи на сБирката за да се уточним. В петък ще тръгна по рано но това не пречи срещата да е пред нас ...
Тази седмица ще работим в/у започнатото от миналата и ако остане време може да има в неделя сутринта първи опити за ескимоско ;) ...демек само първата половина :)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
Doni
Posts: 26
Joined: 04 Feb 2010, 18:43
Location: Sofia

Re: Курс БКО Юни-Юли 2011

Post by Doni »

Понеже стана на въпрос миналата седмица...

http://www.slalomtechnique.co.uk/k1technique.php" onclick="window.open(this.href);return false; - техники за гребане с видео. Не знам дали да не направим отделна тема, че всичко е изпоразпиляно по форума и е доста трудно да се намират и отсяват неща.
Божо
Posts: 4
Joined: 23 Jun 2011, 15:47
Location: в кашон под моста

Re: Курс БКО Юни-Юли 2011

Post by Божо »

Супер филмчета, мерси!
Май трябва да се потренира на спокойна вода...
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Курс БКО Юни-Юли 2011

Post by manev »

Тази неделя нещата очевидно потръгнаха. Поздравления за групата от горното трасе и да се готвят следващите. Долу на поляната също имаше добри гледки като акостирахме.
Гледам че прогнозите не са много "позитивни" за вторник и сряда така че се пооблечете. Предлагам да се търсиме направо на базата (фрегатата) около 19:00. Лодките ще ги карам аз натам но моят бус е товарен и немога да качвам повече от двама човека. Който има въпроси да ми звъни или най-добре да пише тук ...
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
ivak
Posts: 141
Joined: 22 Feb 2009, 20:19
Location: Sofia

Re: Курс БКО Юни-Юли 2011

Post by ivak »

Няколко снимки от уикенда.
DSC_0331.JPG
DSC_0342.JPG
DSC_0340.JPG
Останалите са във фейсбук http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
greenhorn
Posts: 442
Joined: 11 Apr 2010, 10:54
Location: Троянско

Re: Курс БКО Юни-Юли 2011

Post by greenhorn »

Тук на втората снимка какво ли ни обяснява, като гледам лицата на всички са едни тревожно-кахърни :)
User avatar
MILS
Posts: 418
Joined: 05 Dec 2007, 23:16

Re: Курс БКО Юни-Юли 2011

Post by MILS »


учебно пособие номер 1
User avatar
kali_pet
Posts: 44
Joined: 08 Sep 2010, 18:46
Location: Sofia
Contact:

Re: Курс БКО Юни-Юли 2011

Post by kali_pet »

Скъпи учители и курсисти,
тези от вас, които имат местенце в съответния транспорт към Панчарево тази вечер, моля, свържете се с мен. Мислех да идвам с колело, но прогнозите за времето промениха плановете ми... Благодаря предварително! :) titanic
tchevanelly
Posts: 1
Joined: 29 Jun 2011, 12:02
Location: sofia

Re: Курс БКО Юни-Юли 2011

Post by tchevanelly »

Привет, има ли възможност за включване на още един или двама участника за събота? Имам гост от Индия, който е много запален по идеята, но няма екипировка и собствен транспорт до мястото. Поздрави :D
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Курс БКО Юни-Юли 2011

Post by manev »

tchevanelly wrote:Привет, има ли възможност за включване на още един или двама участника за събота? Имам гост от Индия, който е много запален по идеята, но няма екипировка и собствен транспорт до мястото. Поздрави :D
няма възможност защото групата напредна много и не е редно да се връщаме отначало ;) въпреки всичко реката е на всички и ако му се ходи на Кресна ..просто да отиде
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
Post Reply